2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Jak si vybrat tu pravou trampolínu?

PDFTiskEmail

Venkovní trampolíny. Který typ je pro mě ten nejlepší?

Pro menší děti jsou vhodné všechny modely. Pokud si plánují na trampolíně zaskákat i dospělí, a proč taky ne, je nutné věnovat zvýšenou pozornost limitům maximálního zatížení - váhy skákajícího, nebo součtu hmotnosti skákajících, v případě, že budete souhlasit, aby na trampolíně současně skákal víc než jeden skákající. Tento doporučený limit je uváděn u technických dat každého modelu trampolín.

spust_tramp.jpgObdélníkové modely jsou inspirovány klasickým gymnastickým nářadím. Pokročilí skákající dávají většinou přednost právě těmto modelům díky větší síle odrazu a lepší přesnosti. Často je také jednodušší najít pro ně místo v zahradě.

Kruhové modely si však v posledních letech získávají stále větší oblibu. Je snažší na nich skákat a dávají větší pocit jistoty skákajícím, kteří zůstávají snadněji ve středu dále od okrajů. Kruhové modely také působí o něco pomaleji a pohodlněji než jejich obdélníkoví kolegové. Jedním z důvodů proč se rozhodnout pro kruhový model by mohlo být, že některé příslušenství, jako jsou stany a bezpečnostní sítě jsou v nabídce pouze v kruhovém provedení. Kliknutím na odkaz E-Shop se můžete podívat na přehled všech kruhových i obdélníkových trampolín v naší nabídce, včetně podrobného popisu výrobku a cen.
Technika venkovních trampolín, sestavení.

Trampolíny pro vnitřní využití. Nejsou všechny vlastně stejné?

trimilinfitness.jpgVlastně ano, skoro. Co se týče velikosti, protože co do charakteru a kvality jsou zde velké rozdíly, které je potřeba zvážit, když se rozhodujete jednu zakoupit. Trimilin trampolíny dodávané firmou Jumpstar jsou jediné trampolíny ve své kategorii (jakákoliv do průměru 150 cm), které nejenom jako trampolíny vypadají, ale také mají takové vlastnosti. Přečtěte si taky obsah tohoto odkazu!

Přehled minitrampolín Jumpstar pro rebounding, fitnes a rehabilitaci.

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.