2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Materiály ke stažení

PDFTiskEmail

Jako součást služeb pro zákazníky si můžete stáhnout návody na použití a sestavení a certifikáty (pro určité výrobky) na naše trampolíny a nafukovací skákadla. Přesvědčte se, zda-li jste si vybrali návod na správný model, který vlastníte či uvažujete zakoupit. Srovnejte s objednacími čísly na vaší faktuře, či v našem e-shopu.
navody.jpg

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.