2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Návody na trampolíny

Jak zabudovat trampolínu do terénu?

PDFTiskEmail

Celkové či částečné zabudování vaší trampolíny vám důrazně doporučujeme. Má to totiž za následek pouze výhody: zvýšená bezpečnost skákajících snížením výškového rozdílu mezi plachtou a zemí, trampolína vypadá podstatně lépe ve vaší zahradě a nemusíte si dělat starosti při větrném počasí. Pravda, je to chvíli pořádná práce, ale zpětně budete mít z výsledku vždycky pouze radost!
Tato fotoreportáž vám má nabídnout několik příkladů. Vedle toho máme k dispozici podrobný návod k zabudování včetně doporučených rozměrů a různých tipů.

   

Jak sestavit obdélníkovou trampolínu?

PDFTiskEmail

Prakticky všechny typy trampolín lze poměrně jednoduše sestavit bez použití nářadí. Doporučujeme však pracovat ve dvou. Následná fotodokumentace slouží jako doplnění instrukcí v návodu k použití, který je ke každé trampolíně přikládán.

   

Jak sestavit kruhovou trampolínu?

PDFTiskEmail

Prakticky všechny typy trampolín lze poměrně jednoduše sestavit bez použití nářadí. Doporučujeme však pracovat ve dvou. Následující fotodokumentace slouží jako doplnění instrukcí v návodu k použití, který je ke každé trampolíně přikládán. Vyobrazený postup je pro model Super Bouncer, u ostatních modelů se postup může v detailech (sestavení nohou) lišit.

   

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.