2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Skákací hrady

PDFTiskEmail

nafukovaci_zamek_xl.jpgSkákací hrady JumpStar jsou nafukovací skákadla a víceúčelově použitelné hrací plochy pro děti ve věku 3-10 let. Využitím unikátního výrobního postupu využívajícího laminovaný polyester a PVC vícevrstvého (sendvičového) typu vznikly vysoce kvalitní skákadla nekomerčního provedení pro domácí použití. Skákadla jsou vybavena sítěmi pro větší bezpečnost.

Proč děti (a jejich rodiče) mají tak rády skákadla JumpStar?

  • Instalace trvá pouze minuty. Jasný návod je přiložen.
  • Skákadlo je nepřetržitě nafukováno elektrickým dmychadlem a zůstává tedy nafouknuté i pokud se objeví malé trhliny, pro tento účel vyvinuté vzduchové dmychadlo je součástí skákadla.
  • Zaručený úspěch hracích odpolední a narozeninových oslav.
  • Také oblíbené jako součást klidných her na způsob hracího stanu.
  • Uskladnění v kompaktním balíku.
Viz specifikace a ceny v našem obchodě E-shop.

compact_package.jpg

Nafukovací skákadla JumpStar se výrazně liší od skákadel, která lze koupit v některých obchodech s hračkami. Materiál používaný na tyto skákadla je jednovrstvé PVC s malou stabilitou a pružností. Se životností omezenou často na jeden jediný den se tyto výrobky mohou postarat o opravdové zklamání.

clownbouncer_med.jpgPokud se rozhodnete pro naše skákací hrady, ať už pro barevného Klauna, tajemnou Raketu nebo romantický Popelčin zámek, všechna nafukovací skákadla JumpStar jsou vyrobena z chytré kombinace zesíleného polyesteru a vinylu, čímž získala na pevnosti, ale přitom neztratila lehkost nutnou pro manipulaci s nimi. Zde si můžete prohlédnout způsob napojení elektrického vzduchového kompresoru, velmi jednoduché!


Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.