2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Mini trampolíny a aerobic rebounding

PDFTiskEmail

trimilinbabe_xl.jpgSoučasný hit v americkém světě fitnesu je tzv. aerobic rebound.

Tato nová metoda je složena z mnoha různých cvičení, ve kterých minitrampolíny, nebo-li rebounders, jak jím říkají v USA, hrají ústřední roli. Přečtěte si všechno dostupné www.celostnimedicina.cz nebo www.bouncewell.com (v angličtině) o reboundingu. Trampolíny se nepoužívají pouze na skákání, ale také jako základ posilujících cviků na břišní svaly a ostatní skupiny svalů. Rebounding zaručuje vysoké aerobní vypětí bez nebezpečí zranění, jako je případ např. u běhu. Zajímavost je, že fyziologové z amerického vesmírného ústavu NASA nazvali rebounding nejúčinnějším člověkem dosud vymyšleným cvičením. Důvod, proč NASA používá toto cvičení k rehabilitaci kosmonautů po jejich návratu z vesmíru. A vy můžete cvičit doma a přitom se dívat třeba na televizi!

Skákání na minitrampolíně má skutečné výhody pro kardiovaskulární systém. V nové studii skákalo 10 trénovaných žen a mužů ve věku 24-28 let po dobu 10 minut, poté 10 minut odpočívalo a nakonec 20 minut běželo na pohyblivém pásu při pocitově stejně vynaložené námaze. Jejich celková srdeční práce a maximální spotřeba kyslíku byly při obou aktivitách podobné, shodné s výkonem na 81 procent jejich maximálního srdečního výkonu. Rebounding může zajistit vědecky (doložené) zdravé cvičení s kardiovaskulárním vylepšením a možností kontroly hmotnosti, říká Dr. Lennard Kravits, koordinátor cvičební studie z Univerzity Nového Mexika v Albuquerque. Vzhledem k tomu, že toto cvičení je málo zátěžové, je vhodné pro osoby, které se chtějí vyvarovat nebezpečí zranění asociovaných hlavně s během.
Více zde: www.bouncewell.com (anglická)

Minitrampolíny pro zdraví v našem E-shopu

Pro seriózní rebounding a vyšší hmotnostní kategorii nabízíme výhradně modely řady TRIMILIN. Trimilin minitrampolíny jsou výborné kvality a maximální nosnost je až do 180 kg (model Pro)! Tyto trampolíny mají "měkký" charakter a mohou být také doplněny madlem, čímž se rozšiřuje škála cviků.

trampolinyplus_legs.jpg

trampolinymale.jpg

trimilin_soft.jpg

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.