2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Příslušenství

PDFTiskEmail

Nabídka příslušenství na venkovní trampolíny

logo_jumparena.gifbouncearenasmall.jpgK dispozici je škála příslušenství, většinou pro naše kruhové modely. JumpStar nabízí robustní, povětrnostním podmínkám odolné bezpečnostní síťové konstrukce pro kruhové modely v průměru od 250 až do 430 cm. Sítě Jump Arena velmi doporučujeme v případech, kdy je trampolína umístěna volně na zahradě. V případech trampolíny zapuštěné do terénu doporučujeme instalaci obvodové sítě tehdy, pokud jsou v její blízkosti nebezpečné tvrdé předměty, jako zídky apod.

tent_compilatie.jpgDěti trampolínu často využívají jako všeobecnou hrací plochu. Naše prostorné hrací stany jim poskytnout ideální útočiště. Stany mají vstupní dveře na dvě strany a několik oken. Mohou být umístěny na trampolíně na stálo a pokud je požadováno složeny během chvilky. Malé děti mohou dokonce skákat na trampolíně i když je stan postaven.

tramp_ladder_small.jpgJednoduchý přístup na trampolínu pro menší děti umožňuje náš žebřík. Doporučujeme pro trampolíny s výškou od země 80 cm a více.

Příslušenství k trampolínám v našem E-shop

skirt_compilation.jpgTzv. sukně pro trampolíny se vyrábí pro všechny modely od průměru 250 cm. Mají nejenom estetický význam, ale zároveň i bezpečnostní funkci. Zabraňují malým dětem a domácím zvířatům dostat se do prostoru pod trampolínou, zatímco někdo jiný skáče. Navíc jsou vybaveny praktickými úložnými kapsami na boty a jiné drobnosti.

kryciplachta_small.jpgPro většinu modelů trampolín jsou v prodeji praktické zakrývací plachty, které vaší trampolínu ochrání před nečistotami, jako jsou navátá zemina a listí ze zahrady a ptačí trus. Také jako překážka při nepovolém používání dětí bez dohledu.

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.