2013 07 04 TRLib logo FINAL barva maly   Trampolíny Liberec                                                                          Logo TP maly   Specializovaná trampolínová hala v Liberci

Venkovní trampolíny

PDFTiskEmail

Nabídka venkovních trampolín JumpStar

logo_superbouncer.gifsuperbouncer30extra_med.jpgModely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu. Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby. Výhodou přesunutí produkce, kterou doufáme ohodnotí všichni, je oproti původní australské výrobě značně nižší cena konečného výrobku. Vyrobeno podle australské technologie s certifikátem CE. Příjemná lahvově zelená barva kvalitního ochranného polštáře z 25 mm silné pěny EVA, oboustraně potaženého zesíleným omyvatelným potahem z PVC, který maximálně odráží UV paprsky a zaručuje tak dlouhodobé uchování barvy a uživatelských vlastností.
hawai_extra_med.jpgOd května 2009 k zakoupení v nejběžnějších velikostech kruhových trampolín s možností zakoupení i příslušných ochranných bezpečnostních sítí.

Navíc až do vyprodání zásob dodavatele k dispozici ještě několik modelů obdélníkových trampolín původní australské výroby. Klikněte zde, pokud si chcete prohlédnout podrobnosti týkající se kruhových a obdélníkových trampolín.

 

logo_probouncer.gifbouncerpro36_med_kids.jpgNaše modely Pro Bouncer kruhových venkovních trampolín jsou k dodání ve všech běžných průměrech 300, 365 a 430 cm, navíc i v průměru 250 cm (6 stop). S ještě větším průměrem trubek rámu než u typu Super Bouncer a ochranným bezpečnostním polštářem pro intenzívní použití jsou tyto modely srovnatelné kvality, jsou stějně odolné vůči povětrnostním podmínkám a navíc mají o něco vyšší hodnoty možného zatížení. Kónické pružiny v délce 215 mm (u modelů 36 a 43) a svařované švy polštáře jsou stejně jako možnost dokoupení příslušné ochranné bezpečnostní sítě samozřejmostí. JumpStar je členem obchodního seskupení Trampolines Europe Group s vlastními výrobními možnostmi v Asii. Obdélníkové modely Pro Bouncer jsou ve všech možných velikostech od "Baby" s madlem pro ty nejmenší, až po velkou pro aktivní sportovce "Sport". Všechny trampolíny a sítě jsou standardně s lahvově zeleným polštářem/síťováním, opčně na objednávku se sytě modrým. Podívejte se na největší nabídku obdélníkových trampolín špičkové kvality za rozumné ceny. Klikněte zde, pokud si chcete prohlédnout podrobnosti a technickou specifikaci naší nabídky.

logo_bouncer.gifbouncer43_med.jpgModely kruhových trampolín JumpStar Bouncer jsou naší ekonomickou řadou venkovních trampolín, která zajišťuje dobrou kvalitu za velmi dobrou cenu. Kde konkurující trampolíny jsou vyrobeny z tenkých obvodních trubek, vybaveny obvodovými polštáři pofidérní kvality a pružinami nabízejícími slabý odrazový výkon, JumpStar jde podstatně dále a kvalitativně i výkonostně tyto výrobky silně převyšuje. Standardně s ochranným obvodovým polštářem jasně modré barvy. Opčně síť k nejvíce prodávaným velikostem 365 a 430 cm.

Hledejte název (např. pro bounce), barvu (např. bílé), materiál (např. kůže) či kód produktu bez posledního čísla (např. 15462x)

JUMPSTAR trampoliny - nejkvalitnější trampolíny na trhu

Modely Super Bouncer jsou zase zpět. Od května 2009 můžete sami posoudit, jestli to jsou stále ty nejlepší  venkovní trampolíny na českém a slovenském trhu.
Z důvodu velkého konkurenčního tlaku se mateřská rodinná firma Stern Playland z Austrálie rozhodla přesunout svoji výrobu do ekonomicky výhodnější Asie,  
stále však osobně dohlíží na dodržování stejných parametrů technické specifikace a stejně vysokou kvalitu materiálů a provedení jako u své australské výroby.