Mezinárodní závod přátelství 26.9. – 27.9.

Televizní záznam.

28.9.2014

Liberecký oddíl vybojoval 4 medaile. V ženách roli favoritky potvrdila Zita Frydrychová. S přehledem zvítězila a přidala ještě jedno vítězství v kategorii synchronních dvojic, kde startovala s Karolínou Dolejšovou. Svého životního úspěch dosáhl Kryštof Bäumelt mezi muži, když si vyskákal 3. místo. Výborným výkonem ve finále synchronních dvoji juniorů si vybojovala dvojice Michal Pelant- Ladislav Riedl 2. místo. Do finále se podařilo postoupi v nižších věkových kategoriích ještě Davidu Hrudovi a Darku Doležalovi.

Je milým zjištěním, že vedle reprezentantů vyrůstá v Liberci generace mladých a talentovaných skokanů pod vedením Daniely Bendové, kteří se dokáží prosadit v mezinárodní konkurenci. 

Náše závodní sezóna pokračuje 18.10. závodem Českého poháru a  a 19. 10 navazuje Mistrovství České republiky družstev. Oba závody proběhnou v hale Technické univerzity v Harcově. Hned další víkend  odjíždíme do Salzburgu na 2. ročník Alpen cupu.

Závod natáčela Česká televize a záznam bude vysílán na ČT4 sport 4.10.

Závod podpořil Liberecký kraj. Zároveň děkuji všem, kteří pohohli při organizaci a zajištění tohoto závodu.

MP

VÝSLEDKY.

FOTOGALERIE.

 

20.9.2014

V termínu od 26.9. do 27.9. se uskuteční v Městské hale v Jablonci nad Nisou 42. ročník Mezinárodního závodu přátelství. Letos přijedou do Jablonce závodníci z Rakouska, Velké Británie, Německa, Maďarska, Izraele, Polska, Slovinska, Švýcarska, Švédska a České republiky. V jednotlivcích je přihlášeno 141 závodník a k tomu ještě 41 synchronní párů. Z libereckých skokanů se představí Zita Frydrychová, Kryštof Bäumelt, Karolína Dolejšová, Michal Pelant, Michaela Bendová, Sandra Karásková, Darek Doležal, David Hruda a Jaroslav Kurfirst. V pátek jsou od 15 hod veřejné tréninky. Kvalifikace pro juniory je v sobotu od 10.15 hod. Senioři a synchrony začínají ve 14.10 hod. Finále všech kategorií začíná od 17 hod. Závod bude natáčet Česká televize a záznam bude vysílán na ČT4 sport 4.10. Přijďte povzbudit liberecké závodníky. Závod podpořil Liberecký kraj.

GENERAL PROGRAM.

WORK PLAN.