Oslavy narozenin

Máte doma malého oslavence či oslavenkyni, rádi byste pozvali kamarádky a kamarády, ale do bytu se vám nevejdou..?
Máme pro vás řešení!

Oslava s instruktorem, který děti zabaví (soutěže, hry) a naučí je základy skoků na trampolínách formou hry. Rodiče zatím mohou posedět na recepci u dobré kávy či vína a vše sledovat v klidu na obrazovce nebo z tribuny, kde uvidí vše co se v tělocvičně děje. (případně se s dětmi zapojit do hry v tělocvičně). Oslavy lze možno využít v Trampolínovém centru Orionka i v Trampolínové hale Nádraží.

V ceně je vždy instruktor po dobu pobytu v tělocvičně, recepce s obsluhou, pitný režim pro děti po dobu pobytu v tělocvičně a malý dárek pro oslavence :o) Po dohodě o termínu a čase oslavy vám budou zaslány podrobné informace s pravidly oslavy.

Oslava je koncipována tak, že první část oslavy probíhá v tělocvičně s lektorem (podle délky oslavy je délka v tělocvičně) a poté přejdou do recepce, kde si děti dají dort, předají dárečky apod.
Na recepci máme k dispozici nádobí a veškeré vybavení potřebné k oslavě (včetně nože na dort, talířky, hrnečky, sklenky apod). Rodiče si mohou přinést dort pro děti a něco malého k zakousnutí pro čekající dospělé a dětské šampaňské (nebo cokoli čím si chtějí připít). Ostatní nápoje (presso, latte, capuccino, horké ovocné nápoje, džusy, minerálky, čaje, pivo alko i nealko) máme k dispozici na recepci za velmi příznivé ceny. Po dohodě s rodiči oslavence si platí občerstvení každý sám nebo je zahrnuto do celkové částky za oslavu.

Prosíme o dodržování času oslav, při prodloužení oslavy se připlácí 250 Kč/30 min. Oslavu je možné prodloužit pouze v případě, když nenásleduje další oslava a lektor či recepční s tím souhlasí.
Také prosíme o důsledné dodržování sportovního oblečení bez zipů, cvoků, patentů apod. pro všechny, kteří půjdou do tělocvičny – včetně dospělých. Skáče se na profesionálních závodních trampolínách od firmy Eurotramp a poškozením se výrazně zkracuje jejich životnost. Děkujeme za pochopení.

K dispozici máme i pozvánky na oslavu, které můžeme zaslat mailem nebo je možné si hotové vyzvednout v recepci Trampolínové haly. Vybrat si lze na dvou místech. Buď na Nádraží nebo TC Orionka.

Ceník oslav objednaných od 1. 12. 2022

  • Orionka
  • 90 min sport/45 min recepce
  • 2.690 Kč/do 12 dětí včetně
  • Nádraží
  • 80 min sport/40 min recepce
  • 2.290 Kč/do 12 dětí včetně
  • každé další dítě
  • příplatek
  • 250 Kč

Rezervace

Rezervace oslav nutné přes email: kpatrmanova@gmail.com
Dotazy na telefonu: +420 605 285 590