5.ČP – Dvůr Králové

6.12.2014

V sobotu se sjeli skokani na trampolíně k poslednímu závodu Českého a Žákovského poháru. Do Dvora Králové přijelo i 25 libereckých závodníků. A vedli si výborně.

V kategorii žákyň zvítězila Michaela Bendová. Ve finále na 7. místě skončila Lucie Jechová. V kategorii žáků vybojoval 2. místo David Hruda a 4.místo Darek Doležal. V kategorii synchronních dvojic žáků a žákyň byly na 3. místě Barbora Svátková/Natálka Vavřinová.

V ženách zvítězila Zita Frydrychová a na 8. místě byla Simona Weissová. V kategorii synchronní dvojice zvítězila Karolína Dolejšová/Eunika Rozkovcová.

         

V mužích vybojoval Michal Pelant 4. místo. V kategorii synchronních dvojic skončili Michal Pelant/Ladfislav Riedl na 2. místě a Matěj Šefr/Filip Hron na 3.místě.

V celkovém hodnocení za rok 2014 zvitězila v žákyních Michaela Bendová, v žácích byl 2. David Hruda a 3. Darek Doležal.V synchronních dvojicích byly na 3.místě Michaela Bendová/Lucie Jechová. V ženách byla 2. Zita Frydrychová a 6. Karolína Dolejšová. V mužích byl 7. Jiří Kurtin a 8. Michal Pelant. Vítězství v synchronních dvojicích žen vybojovala Karolína Dolejšová/Eunika Rozkovcová a v mužích zvítězila dvojice Kryštof Bäumelt/Naim Ashhab a 3.místo získala dvojice Matěj Šefr/Filip Hron.

Výsledky 5. závodu ZDE

Celkové pořadí v roce 2014

Fotogalerie