MČR seniorů a juniorů – Kampa 14.5.2016

Na seniorském  a juniorském mistrovství České republiky vybojovali závodníci oddílu Trampolíny Liberec 9 medailí.

Titul mezi dospělými obhájila Zita Frydrychová.  Výborný výsledek doplnily ještě 3. Karolína Dolejšová a 4. Michaela Bendová, která je ještě věkem juniorka. V kategorii synchronních dvojic žen vybojovaly 2. místo K. Dolejšová/D. Lichtágová. V mužích patřilo 3. místo Kryštofovi Bäumeltovi a 5. místo Michalovi Pelantovi. Synchronní dvojice po velkém souboji překvapivě, ale zaslouženě, vyhráli mladíci M. Pelant/L. Riedl a 3. skončili K. Bäumelt/L. Majer.

V juniorské kategorii se na stupně vítězů prosadila na 3. místě Michaela Bendová. Na medailové umístění mířil i Michal Pelant, který zvítězil v kvalifikaci. Ve finále však nedokončil volnou sestavu a zbylo na něj až 7. místo. Vše si vynahradil v synchronech. Spolu s L.Riedlem vybojovali 1. místo. Míša Bendová s Šárkou Korbelovou vybojovaly 2. místo.

Závodníci z Liberce byli velmi dobře připraveni. Vedle medailových umístění jsme měli ještě dalších 7 finálových umístění. Za výkony sportovců je obětavá práce trenérů Daniely Bendové, Marcely Šefrové a Míry Patrmana.

TV reportáž zde

CELÁ FOTOGALERIE ZDE