Česko NASLOUCHÁ

Krásný den,

    přátelé, maminky, tatínkové, sportovci, děti, prarodiče, trenéři, učitelé, podnikatelé, terapeuti, zdravotníci, recepční, úředníci… jednoduše LIDÉ 🙂
Každý člověk má dar NASLOUCHAT. A většina z nás nejspíš tuší, jak je naslouchání důležité pro dobré vztahy, ať už v rodině, s přáteli, v pracovním či sportovním prostředí.
Jak to ale s tím nasloucháním vlastně je..?
Umím doopravdy naslouchat? Kdy mě naposledy někdo plně naslouchal? Jaké to je, když si lidé nenaslouchají? O kolik jednodušší a krásnější mohou vztahy mezi lidmi být? Jak se může můj život proměnit jen díky Naslouchání?
V rámci výzvy iniciativy Česko naslouchá vznikl tento projekt: Město naslouchá. Zahrnuje živé zážitkové akce v různých městech České republiky, kde chceme přiblížit co největšímu počtu lidí, jak jednoduché a přínosné skutečné naslouchání je. Jeho přínosy jsou zřejmé nejen v partnerských vztazích a rodinách, ale také v byznysu a ve sportu.
Dovolte mi pozvat Vás na společné odpoledne, během kterého na vlastní kůži pocítíte rozdíl mezi běžným a opravdovým nasloucháním.
– sobota 14. 5. 2022
– společný program 14:30 – 17:30
– TC Orionka v Liberci
– vstupné DOBRO-VOLNÉ
– rezervace místa přes formulář zde: https://www.ceskonasloucha.cz/
 
Pro děti bude zajištěna možnost sportovního vyžití s lektorem v trampolínové hale za drobný příspěvek.
 
Možnost sdílení události na sociálních sítích: https://www.facebook.com/events/347145870766871?ref=newsfeed
 
S pozdravem a přáním krásného dne 🙂
za organizátory
Eliška Patrmanová