HARCOV V POHYBU, 23. 6. 2024

V neděli 23. 6. 2024 jsme uspořádali akci „Harcov v pohybu„. Jedním z hlavních důvodů uspořádání akce bylo informovat veřejnost o vznikajícím projektu nové sportovní haly v Liberci a zároveň vytvořit sportovní den, který by podpořil radost z pohybu u dětí a ukázal, jak důležité je, aby rodiče byli svým dětem sportovními partnery. Událost přilákala přibližně 600 návštěvníků a byla provázena krásným slunečným počasím.

Návštěvníci měli možnost prohlédnout si model plánované haly a získat informace o tomto  projektu přímo na místě. Díky tomu si mohli vytvořit konkrétní představu o tom, jak bude nová hala vypadat a jaké možnosti nabídne.

Hlavní program byl věnován sportovním aktivitám pro rodiče s dětmi. Rodina, která splnila sportovní aktivity (hod na koš, kop do brány, přeskoky přes švihadlo apod.) dostala vždy razítka a poté dostala malou odměnu. Během dne bylo možné vidět také ukázky tréninků z gymnastické přípravky, sportovního kroužku, parkouru a závodních družstev. Také mohli návštěvníci kouknout do policejního auta nebo si sednout na čtyřkolku horské služby 🙂

Celý den se nesl ve znamení sportu, pohybu a společně stráveného času. Akce byla skvělou příležitostí pro rodiny, aby se setkaly, sdílely radost z pohybu a dozvěděly se více o budoucím projektu, který přinese nové možnosti pro sportovní vyžití v Liberci – Harcově.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k průběhu akce a skvělé atmosféře. Těšíme se na další setkání 🙂

Chceš vědět o projektu a jeho vývoji víc? Sleduj naše webové stránky: www.trampolinyharcov.cz 😉

Odkaz na fotky z akce