Cvičení rodičů a dětí
Vážení rodiče, pro velký zájem cvičení rodičů a dětí na nádraží budou od středy 13.10.2021 opět dvě hodiny za sebou. První 9.15-10.15 a druhá 10.30-11.30 hod. Na Orionce stále platí každé úterý 9.30-10.30 hod. Těšíme se na viděnou.

